Z rukou primátorky města Brna převzali sportovci certifikáty BCSN

26. 06. 2019

V úterý 25. června 2019 proběhlo v Rytířském sále brněnské radnice slavnostní setkání sportovců BCSN se zástupci města a Jihomoravského kraje. Sportovci převzali z rukou primátorky města Markéty Vaňkové, člena Rady Jihomoravského kraje Petra Hýblera a radního odpovědného za oblast sportu na městě Brně Jaroslava Suchého certifikáty BCSN.

Sál byl zcela zaplněn sportovci, trenéry či rodiči sportovců, kteří se akce nemohli osobně zúčastnit. Překvapením byla osobní účast našeho nejlepšího lezce Adama Ondry, který si i přes svůj náročný sportovní program našel na krátké společenské setkání čas. Odpolední akce se kromě jiných zúčastnily aktuální vícemistryně Evropy v plážovém volejbale Markéta Svozilová a Eliška Tezzele, stejně jako čerstvá absolventka bakalářského studijního programu FSS MU Brno, krasobruslařka Eliška Březinová.

„Omluvenku“ z akce zaslalo hned šest sportovců aktuálně reprezentujících ČR na Evropských hrách, které právě probíhají v Minsku. Kromě dráhových cyklistů Tomáše Bábka, Sáry Kaňkovské, Martina Čechmana, Pavla Kelemena, střelkyně Báry Šumové a zápasnice Adély Hanzlíčkové bude BCSN reprezentovat i trenérka karatistů zařazených do projektu, Veronika Mišková.

Po ukončení předávání certifikátů proběhlo příjemné neformální setkání a fotografování všech účastníků.

Organizačně akci zajišťovala společnost STAREZ-SPORT,a.s. - Sportujeme v Brně


 

PeŠ

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací