Alžběta Hrušková

triatlon

- juniorská mistrině ČR v triatlonu a aquatlonu 2018

- vítězka ČP v triatlonu i aquatlonu

- EPJ Kitzbühel (AUT) 14.místo

- EPJ Holten (NED) 12.místo

- MEJ Tartu (EST) 22.místo

- EPJ Tábor (CZE) 5.místo

- EPJ Žilina (SVK) 7.místo

- účast na MSJ Gold Coast (AUS)

7. místo ME dorostu 2017 -  Panevezys

35. místo MSJ 2017 - Rotterdam

Více o mně

Alžběta Hrušková je česká triatlonová reprezentantka v kategorii juniorek. Mezi její největší úspěchy patří loňské 7. místo na ME dorostu, letos se jí velmi dařilo na domácím EP juniorů v Táboře, kde skončila na 5. místě a na ČP v Sokolově, kde celkově vyhrála i mezi ženami. V letošním roce se jí navíc povedlo ovládnout juniorskou kategorii v rámci ČP, v loňském roce byla v anketě širokou veřejností vybrána za Hvězdu Facebooku. Více o jejích triatlonových začátcích, podmínkách k tréninku a snech se dozvíte v rozhovoru.

Kdy jsi začala s triatlonem a kdo Tě k němu přivedl?

K triatlonu jsem se dostala vlastně náhodou..... více informací naleznete v článku: http://triatlonprodeti.cz/rozhovor-s-vitezkou-juniorske-kategorie-v-cp-alzbetou-hruskovou/

Fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací