David Pavlovský

plážový volejbal C

Největší úspěchy

TOP pět sportovních úspěchů

  • 9. místo na ME v Itálii 2017
  • účast na MS na Kypru 2016
  • 5. místo na MEVZA (mistrovství střední Evropy) ve Slovinsku 2018
  • 2. místo na MEVZA U20 v Brně 2017
  • každé medailové umístění na MČR U22, U20 nebo U18

Můj příbeh

Jako malý vyzkoušel David snad každý sport až se postupně dostal k šestkovému volejbalu. U toho měl ale pocit, že se nedostává k balónu tak často, jak by si přál. Nakonec tedy skončil u toho plážového. S tímto sportem ale začal teprve před pěti lety za klub Brno Sokol 1. Za svůj první velký sportovní úspěch považuje, když se mu podařilo odehrát celý zápas s bratrem, aniž by se pohádali :-)

David má za sebou účast na Mistrovství světa a také umístění na Mistrovství Evropy. V sezóně 2019 ho ale provází několik problémů. V březnu podstoupil operaci pravé ruky a rok řeší problémy s levým kolenem. Sportování zvládl zároveň i se studiem Gymnázia Brno, Křenová, kde nikdy neměl žádný individuální plán a po střední škole zamířil na Fakultu stavební na VUT Brno. Ve volném čase hraje badminton, chodí plavat nebo do posilovny. Tím největším vzorem je mu jeho maminka.

Fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací