Jiří Sedlák

plážový volejbal C

Největší úspěchy

  • 3. místo na CEV CUP Baden U18
  • Účast na YOG Buenos Aires 2018
  • 2. místo na CEV CUP Charkov 2017
  • místo MČR U20 2017 v Brně
  • 9. místa na ME U18 v Brně 2016 a v Kazani 2017             

Můj příbeh

Jirkův táta vždy hrál volejbal a bral ho na své zápasy. To ho přesvědčilo, aby dal tomuto sportu šanci. Ve třinácti letech se tak přidal do klubu Sokol Brno 1. Už v roce 2015 skončil druhý na MČR U16, čímž se dostal do reprezentace. Jirkovým sportovním cílem je účast na mistrovství Evropy v kategoriích U20 a U22, mistrovství světa v kategoriích U19 a U21 a mezinárodní turnaje kategorie mužů.

Na Gymnáziu Brno je v matematicky zaměřené třídě a jako většina sportovců má individuální plán. Ve volném čase rád běhá a cvičí s kamarády, dívá se na filmy a čte knihy. Jeho vzorem je jeho otec, vždy se snažil být pozitivní a nad věcí, a i ve vysokém věku pořád pravidelně cvičí a snaží se co nejvíce sportovat. Jirkovy oblíbené značky jsou Nike a Adidas, protože jejich výrobky vydrží zátěž a jsou stylové. V Brně má všechny věci a všechny lidi, které potřebuje a má rád. Je vždy plný energie, optimistický, a když neví, co by řekl, raději mlčí. ,,To, jak odhodlaný jsi, se projeví nejen na chování, ale i na tvém těle, takže to nikdy nevzdávej a nakonec budeš šťastný a zdravý,” dodává Jirka.

Fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací