Barbora Šumová

sportovní střelba - skeet B

Největší úspěchy

  • 3. místo MS 2014 - Španělsko
  • 2. místo UMS 2016 - Polsko
  • 3. místo UMS 2018 - Malajsie
  • 2. místo MS družstva 2014 - Španělsko
  • 1. místo ME družstva 2015 – Slovinsko

Můj příbeh

Barbora se věnuje skeetu, tedy sportovní střelecké disciplíně zaměřené na přesnost. S tímto sportem začala v 16 letech v Klubu brokové střelby Písek. Jejím prvním sportovním úspěchem bylo 3. místo na Mistrovství světa ve Španělsku v roce 2014. Tam se umístila i v kategorii družstev na 2. místě. Zlatou medaili pak dovezla z Mistroství Evropy ve Slovinsku v roce 2015 také za družstvo. Do budoucna by chtěla splnit limit pro zařazení se do reprezentace kategorie A, nominovat se na ME a MS a být co nejlepší.

Aktuálně nestuduje a věnuje se naplno sportu. Má za sebou DiS. Vyšší odbornou školu lesnickou a Střední lesnickou školu Bedřicha Schwarzenberga v Písku s oborem Lesnictví. Mezi její zájmy tak patří myslivost, příroda, kynologie a sport. Její oblíbenou značkou je Nike. Řídí se heslem: Nikdy se nevzdávej, protože doopravdy prohraješ až tehdy, když se vzdáš. Sama sebe popisuje jako tichou dívku.

Fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací