Eliška Tezzele

plážový volejbal C

Největší úspěchy

  • 1. místo MČR U28 - Opava 2017
  • 2. místo MEVZA U18 - Brno 2017
  • 1. místo MEVZA U16 - Murska Sobota (Slovinsko) 2017
  • 2. místo MČR U18 - Chodov u Karlových Varů 2018
  • 2. místo MEVZA U18 - Praha 2018

Můj příbeh

K beachvolejbalu se Eliška dostala díky rodičům. Hrát začala ve svých 9 letech za klub Sokol Brno 1. Jejím prvním sportovním úspěchem bylo 3. místo na Mistrovství České republiky 2017 ve Slavkově u Brna v kategorii U17. Následovala i první a druhá místa ve Středoevropské lize MEVZA a účast na mistrovství Evropy. Za cíl pro rok 2019 si klade dostat se do semifinále na mistrovství Evropy kategorie U18.

Studuje na sportovním gymnáziu. Mezi její koníčky patří běhání, jízda na kole, turistika, čtení i filmy. Nemá vyloženě oblíbené umělce, ale do popředí by zařadila třeba skupinu Rainbow Kitten Surprise nebo herce Willa Smitha. Vzorem je jí její bratr a beachvolejbalový tým Sluková & Hermannová. Podle Elišky na nich jde totiž vidět, že se tomu věnují naplno, baví je to a dělají to nejen pro peníze, ale hlavně i pro své zdraví. Jsou pokorné a vyvážené.

Brno má Eliška ráda, protože má nejkrásnější beachvolejbalový areál na přehradě. Eliška je společenská, klidná a veselá.

Fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací