Ondřej Teplý

jachting A

Největší úspěchy

  • 2. místo evropský pohár Kieler Woche Neměcko 2019
  • 8. místo světový pohár, Miami USA 2019
  • 1. místo MS do 23 let, Finn, Koper, Slovinsko 2018
  • 6. místo Světový pohár Finn, Hyeres, Francie 2018
  • 1. místo ME juniorů Barcelona, Španělsko, 2016
  • 1. místo MS juniorů Valencia, Španělsko 2015

Můj příbeh

K jachtingu se Ondra dostal díky rodičům. Začal již v šesti letech, a to v Jachtklubu Brno na Brněnské přehradě. První sportovní úspěch pro něj bylo vítězství na Mistrovství České republiky lodní třídy optimist v mladších žácích. Ondřej stihl zvítězit i na Mistrovství Evropy junior v Barceloně v roce 2016 i na Mistrovství světa juniorů Finn ve Slovinsku v roce 2018. Za svůj cíl si nyní klade kvalifikaci na Olympijské hry v Tokyu v roce 2020. Rád by přivezl i medaili.

V současné době studuje na Masarykově univerzitě obor Regenerace a výživy ve sportu. Při studiu má individuální plán. Ve svém volném čase rád odpočívá, jí, a sportuje. Jeho sportovním vzorem je rakouský alpský lyžař Marcel Hirscher. Jeho oblíbenou hláškou ve filmu je: “Strenght and honor” z Gladiátora. Brno má rád, protože je tu doma. Dle svých slov je veselý, sexy a optimistický :-)

narozen: 1995

klub: Jachtklub Brno

trenér: Gasper Vincenc, Jan Cacek

Fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací