O nás

Vážení sportovní přátelé,

dovolujeme si Vám představit dlouhodobý projekt BRNĚNSKÉHO CENTRA SPORTOVNÍCH NADĚJÍ, z.s., jehož cílem je zabezpečit zlepšení tréninkových, materiálních, rehabilitačních a lékařských podmínek pro přípravu talentovaných sportovních jedinců zařazených do centra, kteří spějí k účasti na OH a tím i podpořit zamezení odchodu nejtalentovanějších sportovců mimo Brno či Jihomoravský kraj. Ve třetím roce trvání BCSN je do projektu zařazeno 63 sportovců individuálních olympijských sportů, kteří jsou rozčleněni do kategorií podle dosažené výkonnosti. Tento projekt je v období 2018/2019 podporovaný městem Brnem částkou 2 000 000,- Kč a Jihomoravským krajem částkou 1 697 573,-Kč.

Základní podmínkou pro zařazení sportovce do projektu je:

  • Členství v brněnském sportovním klubu.
  • Reprezentace brněnského sportovního klubu na soutěžích.
  • Trenérské vedení a tréninková činnost na území města Brna.
  • Trvalé bydliště v městě Brně a jeho okolí anebo studium na brněnských školách.
  • Věkové omezení do 23 let včetně (výjimku tvoří samostatné návrhy mimořádně talentovaných sportovců starších 23 let, jejichž výběr posoudí výhradně výbor BCSN).

A dále splnění některého z níže uvedených výkonnostních kritérií:

Skupina A
účast na OH, finálové umístění na MS nebo ME seniorů nebo umístění do 8. místa, eventuálně medailové umístění na MS a ME juniorů

Skupina B
účast na MS a ME seniorů, finálová /do 8. místa/ účast na MS ME juniorů, nebo finálová účast na mládežnických OH

Skupina C
mistr ČR v mládežnických kategoriích nebo mimořádně talentovaný jedinec s velkou perspektivou sportovního růstu a účastí na světové soutěži, do věku 18 let.

Konečné rozhodnutí o zařazení a podpoře sportovců v tomto projektu náleží do výlučné kompetence výboru BCSN.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací